AVANTAJLAR

SAĞLIK KENT: İnşaatı devam eden ve Avrupa'nın en büyük şehir hastanesi İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü(SAĞLIK KENT), 2680 yatak kapasitesi ile İstanbul Üniversitesi Çapa ve Cerrahpaşa Tıp Fakültelerinden daha büyüktür. Bünyesinde 8 ihtisas ve araştırma hastanesini barındıran İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü(SAĞLIK KENT) binlerce çalışanı ile günde 80 bin kişiye hizmet vermesi planlanmaktadır. 540/4 PARSEL ’in SAĞLIK KENT ’e UTK2013/7-17 Sayılı İ.B.B. UKOME kararıyla doğrudan yaya ve araç erişiminin sağlanması ticari birimleri oldukça kıymetlendirmektedir. Çapa ve Cerrahpaşa Tıp Fakülteleri civarında olduğu gibi, sağlık sektörüyle ilgili medikal mağazalar, görüntüleme merkezleri, ilaç depoları, eczaneler ve laboratuvarlar bu projede yer alan az sayıdaki cadde mağazalarına yoğun ilgi gösterecektir. Ayrıca 91 adet ofis bölümü de, yine dev sağlık kentinin muayene ve sağlık sektöründe yer alan şirketlerin ofis ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırdır

YOĞUN KONUT BÖLGESİ: Uydukent Kayaşehir ’in hemen girişinde yer alan 540/4 Parsel, 5 dk lık mesafede Başakşehir 1. ve 2. etap, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Bahçetepe İstanbul ve Bulvar İstanbul gibi nitelikli konut projelerinin komşu parselinde yer almaktadır. 540/4 Parsel ticari üniteleri, bu yoğun konut bölgesi ile Sağlık Kenti ziyaretçilerinin giyim, gıda, market, fast-food, restorant, cafe, eczane, unlu gıda-pastane, emlak ofisi, şarküteri, kuaför, banka şubesi, GSM dükkanları vb. yerlerdeki ihtiyaçlarını cadde mağazası konforunda sunabilecektir.

KENT MERKEZİ: 540/4 PARSEL’de yukarıda detayları verilmiş ticari üniteler ile birlikte bölgedeki yoğun kitlenin sosyalleşebileceği mekanlarda yer almaktadır.

Düğün sarayı : İki katlı ve 10 mt üzerinde tavan yüksekliğine sahip, panoramik ve 600 m² cam cepheye sahip şık ve konforlu düğün sarayımız, aynı anda 2000 davetliye hizmet verebilecek mutfağa sahiptir.

Bay/bayan fitness ve spor merkezi : 3 katlı ve toplam 2000 m² lik mekanımız, panoramik şehir manzarasında, en modern spor aletleriyle spor yapmak ve sağlıklı yaşamak isteyenlerin buluşma adresi olacaktır.

Çocuk eğlence merkezi : 1.000 m² lik kapalı ve yüksek tavanlı ferah mekanımız, çocukların içinden çıkmak istemeyecekleri eğlenceli, eğlenirken öğrenebilecekleri aktivite alanlarına sahipir.

Kreş ve anaokulu: Tek kata yayılmış ve tamamı giriş katı seviyesinde mekanımız, tematik görünümlü mimari tasarımı, 765 m² kapalı alana ve 2600 m² bahçesiyle bölgenin en büyük ve en donanımlı kreş – anaokulu olmaya adaydır. Eğitici ve eğlendirici zengin aktivite bölümleri, açık - kapalı tüm mekanları internet üzerinden takip edebilen kamera sistemi ile renkli ve güvenli bir eğitim alanı olarak projemiz içerisinde yer almaktadır.

Suni çim halı saha : bünyesinde uluslararası standartlarda tasarlanmış, 3 adet halı sahayı ve maçların öncesinde ve sonrasında dinlenebilecekleri ve eğlenebilecekleri mekanları barındıran sosyal tesisimiz futbol turnuvalarına ev sahipliği yapacaktır.

Hobi bahçeleri : Bahçetepe İstanbul sakinlerine ait 900 adet kulübeli hobi bahçesi, sahiplerine aileleri ve komşularıyla iyi vakit geçirme, bahçe içerisinde yetiştirecekleri sebze ve meyvaları dalından koparıp yemenin eşsiz tadını yaşatacaktır.

Restoran ve Kafeler : Restoranlar sokağımızda, büyüklükleri 750 m² civarında, açık kapalı teras alanlarına sahip, 100.000 m² yeşil alan manzaralı ve geniş otopark imkanlarıyla tüm lezzetlere ev sahipliği yapacak mekanlar yer alacaktır.