LOKASYON

Başakşehir ’ in merkezinde yer alan 540/4 PARSEL ’in doğusunda, inşaatı devam eden Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü (SAĞLIK KENT), batısında 65.000 Konutluk Uydukent Kayaşehir, güneyinde Emlak Konut’un gelir paylaşım projeleri Bahçetepe İstanbul ve Bulvar İstanbul, kuzeyinde ise 15.000 konutluk Emlak Konut Başakşehir Evleri projesi yer almaktadır.

540/4 PARSEL bu nitelikli konut projelerinin merkezinde olması ve ayrıca civarında yapılacak olan Olimpiyat Köyü, Kanal İstanbul, 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu, 3. havalimanı projeleri ile İstanbul’un yeni yaşam alanının da merkezinde yer alacaktır.

ULAŞIM

540/4 PARSEL, 3. Çevre yolu ve TEM bağlantı yolu üzerinde, Başakşehir/Kayaşehir ana kavşağının hemen yanında ve Kayaşehir giriş takının hemen sağında yer alacaktır.

540/4 PARSEL’ e yapılacak olan bu Kuzey Marmara Otoyolu(3.çevreyolu) ve TEM bağlantı yollarından iki ana giriş sağlanmıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı UTK2013/7-17 Sayılı UKOME kararıyla, İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü (SAĞLIK KENT ) ve 540/4 PARSEL ‘e köprülü araç ve yaya geçitleri ile doğrudan erişim sağlanacaktır.

Seferleri devam eden Olimpiyat Stadı Metro istasyonuna uzaklığımız sadece 2,2 km olup, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 projeksiyonunda yer alan tramvay ve metro güzergahlarıyla toplu ulaşım avantajlarımızı daha da artıracağız.